× Если вы хотите поддержать сервис Dislikemeter, теперь это можно сделать с помощью сервиса Patreon https://www.patreon.com/user?u=12519677

dislikemeter.com

измерение количества лайков, дизлайков, просмотров, комментариев

Клик на название графика включает/выключает его. "-Дельта" - графики скорости изменения, единиц в минуту.

Описание видео

Опубликовано: 06-04-2021 03:30:56
        https://www.zhitomir.info/news_199314.html

На Східній провалився асфальт, а житомирський водоканал проводитиме ремонтні роботи - новини із таким заголовком з’являються в Житомирі чи не кожного року, а подекуди й кілька разів на рік. Для житомирян вже стало звичною справою бачити огороджену ділянку дороги на Східній поблизу перехрестя з Грушевського. Іноді водії старанно об’їжджають цю частину вулиці, але іноді автівки потрапляють в котловани. На житомирському водоканалі пояснюють: постійні провалля виникають через зношеність мереж. Загалом у Житомирі 280 км каналізаційних мереж і 71% з них, перебувають в аварійному стані. Середній вік систем водопостачання та водовідведення близько 50 років. Термін їх експлуатації минув близько 25 років тому і тепер вони просто валяться. І коли це відбувається, утворюються провалля. 
 
«Коли колектор є гравітаційним, а саме такий йде під вулицею Східною і його довжина більше 4 кілометрів, він йде на багато більшій глибині. Чому так, бо для того, щоб він дійсно був гравітаційним, або ж міг сам стікати, потрібно робити правильний нахил. І для того, щоб це можна було зробити такі колектори прокладають на великій глибині. І ми стикаємось з тим, що наші колектори бувають на відмітці -8 м, а інколи навіть більше. В середньому нам доводиться доволі глибоко копати, на глибину не менше, ніж на 6 метрів. І діаметр самопливного гравітаційного колектору зазвичай більший, бо з тиском ми можемо по меншому діаметру пропускати стоки, а без тиску потрібне більший діаметр. І коли обвалюється такий колектор? Я хотів би зауважити, що у обвалів є певна сезонність і ви абсолютно праві, коли кажете, що їх підмиває. Його підмиває під час весняного танення снігу та рясних дощів навесні, або восени. Тобто, в них справді два сезонних періоди», - розповідає директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Підписуйтесь на наш канал! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Zhitomirinfo
Житомир.info в Facebook: https://www.facebook.com/www.zhitomir.info
Ми в Telegram https://t.me/zhitomir_info
Підпишись на Твіттер: https://twitter.com/ZhitomirInfo
      

Теги

Канал

Видео

0

Другие видео канала

comments powered by HyperComments