× Если вы хотите поддержать сервис Dislikemeter, теперь это можно сделать с помощью сервиса Patreon https://www.patreon.com/user?u=12519677

dislikemeter.com

измерение количества лайков, дизлайков, просмотров, комментариев

Клик на название графика включает/выключает его. "-Дельта" - графики скорости изменения, единиц в минуту.

Описание видео

Опубликовано: 04-08-2021 02:33:54
        https://www.zhitomir.info/news_201837.html

Сьогодні, 4 серпня, члени Житомирського виконавчого комітету затвердили зміни в міській автобусній та тролейбусній мережах. Начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний розповів в яких районах міста збільшать випуск тролейбусів, а які маршрути планують скоротити. 


«У нас є 50 нових і 70-75 в досить нормальному технічному стані тролейбусів, які є в наявності ТТУ. Збільшуємо випуск тролейбусів в двох напрямках, це район Крошні та Корбутівки. Випуск тролейбусів пропонуємо збільшити майже вдвічі, чим скорочуємо інтервал руху в цих районах також вдвічі, 12-14 хв на 16-7 хв по Крошні та з 10 хв проміжок між тролейбусами до 5 хв з району Корбутівки. Тролейбус № 1 пропонуємо скоротити, зробити його на короткому плечі, а саме — Залізничний вокзал — Польова. Загальна кількість випуску тролейбусів по даній мережі — 94, тобто на 10 тролейбусів збільшуємо від того випуску, який ми маємо сьогодні, і майже на 13, який ми мали 1-1,5 місяці тому. Значно збільшуємо випуск Крошні на 11 тролейбусів, ще 6 тролейбусів піде на Корбутівку», — розповів Костянтин Підпокровний. 


Підписуйтесь на наш канал! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Zhitomirinfo

Житомир.info в Facebook: https://www.facebook.com/www.zhitomir.info
Ми в Telegram https://t.me/zhitomir_info
      

Теги

Канал

Видео

0

Другие видео канала

comments powered by HyperComments