× Если вы хотите поддержать сервис Dislikemeter, теперь это можно сделать с помощью сервиса Patreon https://www.patreon.com/user?u=12519677

dislikemeter.com

измерение количества лайков, дизлайков, просмотров, комментариев

Клик на название графика включает/выключает его. "-Дельта" - графики скорости изменения, единиц в минуту.

Описание видео

Опубликовано: 21-09-2020 04:05:03
        https://www.zhitomir.info/news_194982.html
У міській раді відбулося засідання за участі представників влади, забудовника та мешканців щодо виконання ухвали суду, котрий 18 вересня наклав заборону на проведення будь-яких робіт по вул. Київська 40, де планують побудувати бізнес-центр. 

Мешканці будинку стверджують, що забудовник продовжує будуватися. також зауважують: укріплення будинку не допомогло і з’являються нові тріщини. 

«В п'ятницю ми зверталися до Кондратюка (ред. Олександр Кондратюк - заступник міського голови), він особисто при нас телефонував забудовнику, говорив про ухвалу суду. Забудовник пообіцяв, що будуватися в суботу, неділю не буде. В п'ятницю попросили, що вони так як розчин замісили, щоб вони вже його використали, ми пішли на уступки. Але в суботу з самого ранку будівництво почалося знову, ми викликали поліцію, сьогодні зранку знов. Вони постійно стверджують про те, що не в курсі ухвали суду і продовжують будівельні роботи. Вони укріпили половину будинку, а будинок - це єдине ціле і він продовжує руйнуватися, тріщини і в під'їзді, і в квартирах. Другій поїзд, що ближче знаходиться до будівництва, він дуже пошкоджений, зараз руйнуються і наш під'їзд, і в сходинах дира велика, це сталося з п'ятниці на суботу, за ніч», - каже місцева мешканка Оксана. 

Підписуйтесь на наш канал! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=Zhitomirinfo
Житомир.info в Facebook: https://www.facebook.com/www.zhitomir.info
Ми в Telegram https://t.me/zhitomir_info
Підпишись на Твіттер: https://twitter.com/ZhitomirInfo
      

Теги

Канал

Видео

0

Другие видео канала

comments powered by HyperComments