× Если вы хотите поддержать сервис Dislikemeter, теперь это можно сделать с помощью сервиса Patreon https://www.patreon.com/user?u=12519677

dislikemeter.com

измерение количества лайков, дизлайков, просмотров, комментариев

Клик на название графика включает/выключает его. "-Дельта" - графики скорости изменения, единиц в минуту.

Описание видео

Опубликовано: 06-05-2019 07:51:53
        Телеграм-канал АМБ ? https://t.me/AMB_islnd

Сьогодні в #АМБ розглянемо: чий Крим за версією мінстеця, який головний результат інтерв’ю Коломойського Бігусу і чому Шарій цьому радіє, що спільного у Мураєва і Андрія Полтави, хто справжня "зоря" української журналістики, та як Бебешко став експертом з інаугурації, а Вітренко з діяльності академії наук та що говорили про 5-річчя трагедії в Одесі на Ньюсвані, Нашому, 112 і ATR. А ще почитаємо ваші коменти і проведемо майстер-клас з перебивання гостей студії на прикладах Панової, Сухачова та Полуєва.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv 

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY 

Пишіть нам на open@islnd.com.ua 

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
      

Теги

Канал

Видео

1

Другие видео канала

comments powered by HyperComments